3 prezenty na Święta do 100 zł

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Początek grudnia to ostatni dzwonek na zakup świątecznych podarunków dla najbliższych. Twój tegoroczny budżet na bożonarodzeniowe upominki jest nieco ograniczony? Poniżej przedstawiamy najlepsze prezenty na święta do 100 zł. To gwarancja codziennych, małych sukcesów w uszczęśliwianiu rodziny i przyjaciół.

Brytfanna do piekarnika — prezent na święta do 100 zł dla miłośnika gotowania

Twoja mama albo babcia lubi pitrasić, piec i gotować? Najlepszy prezent na święta do 100 zł dla niej to brytfanny do piekarnika! Naczynie tego typu jest niezwykle uniwersalne. Łączy w sobie bowiem funkcje garnka oraz patelni. Brytfanny z powodzeniem używać można do pieczenia mięsa, warzyw, ziemniaczanych oraz makaronowych zapiekanek, ciasta czy chleba. To jednak nie jedyna jej zaleta. Brytfanna nie wymaga używania dużych ilości tłuszczu. Przyrządzane w niej przysmaki są kruche, soczyste i zachowują swoje wartości odżywcze oraz witaminy. Brytfanna to także oszczędność czasu i energii. W jednym naczyniu szybko i wygodnie przygotować można posiłek dla całej rodziny. Do niewątpliwych atutów brytfanny zalicza się również to, że na długo utrzymuje ciepło znajdującego się w niej dania.

Jak wybrać dobry prezent dla mamy na święta do 100 zł? Najlepsza brytfanna to taka, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dobry prezent do 100 zł dla mamy to na przykład brytfanna aluminiowa. Szybko i równomiernie się nagrzewa, dobrze przewodzi ciepło i jest lekka, a co za tym idzie — wygodna w przenoszeniu. W roli świątecznego upominku znakomicie sprawdzi się także brytfanna do piekarnika ceramiczna. Posiada właściwości nieprzywierające i antyalergiczne, nie wymaga dużej ilości tłuszczu, nie wydziela szkodliwych związków w czasie obróbki termicznej i nie wchodzi w reakcje chemiczne z produktami spożywczymi.

brytfanna emaliowana

Karafka do wina — uniwersalny prezent dla taty na święta do 100 zł

Potrzebny jest Ci praktyczny prezent dla taty na święta do 100 zł? Jeżeli jest miłośnikiem wina, podaruj mu elegancką karafkę. To uniwersalne naczynie przypominające dzbanek lub butelkę, służące do serwowania napojów. Może to być także niespodzianka dla chłopaka. Aby taki prezent do 100 zł dla chłopaka mógł spełniać należycie swoją funkcję, postaw na naczynie dopasowane do preferencji obdarowywanej osoby. Jeżeli więc miałoby to być białe wino, serwuje się je w smukłych karafkach o obłym kształcie, z delikatnym wcięciem. Karafki do wina tego typu najczęściej posiadają korek lub zatyczkę, które mają za zadanie chronić unikalne aromaty zawarte w alkoholu i utrzymywać jego odpowiednią temperaturę.

Znajomy gustuje w winie czerwonym? Postaw na prezent do 100 zł dla kolegi z długą, rozszerzającą się ku górze szyjką i szerokim dnem. Taka budowa pozwala dotlenić trunek, wydobywając jego aromaty. W sklepach dostępne są nie tylko karafki do wina. Równie dobry prezent na święta dla chłopaka do 100 zł to naczynie służące do serwowania whisky, brandy czy wódki.

karafka szklana

Chlebak drewniany — praktyczny prezent do 100 zł dla koleżanki

Jaki prezent do 100 zł dla koleżanki, która w ostatnim czasie przeprowadziła się do nowego mieszkania, z pewnością się sprawdzi? Jeżeli znajoma gustuje w praktycznych podarunkach, możesz postawić na chlebaki drewniane. Nie tylko elegancko się prezentują, lecz są również bardzo funkcjonalne. Tego typu prezent dla dziewczyny na święta do 100 zł gwarantuje optymalną temperaturę i wilgotność, chroniąc znajdujące się w jego wnętrzu pieczywo przed przedwczesnym wysychaniem. Poza tym jest odporny na uszkodzenia.

chlebak drewniany

Zaproponowane przez nas prezenty na gwiazdkę do 100 zł to praktyczne, eleganckie podarunki, które wywołają uśmiech na twarzy bliskich Ci osób i na długi czas zapadną im w pamięci.