Fototapety – Wyróżnij się z tłumu!

fototapety

Pamiętacie czasy, kiedy w każdym domu był taki sam kwietnik, taki sam gazetnik, taki sam kredens i nawet płytki w łazience? Dziś całe szczęście nie stawiamy już na nijakość. Chcemy wyboru, różnorodności, chcemy wyróżnić się z tłumu – lubimy, gdy przestrzeń jest tylko nasza. Obecnie na rynku znajdujemy cały przekrój produktów i narzędzi do aranżacji wnętrz, jedne są trwałe, inne tymczasowe, niektóre całkiem niepozorne, a obok niektórych nie sposób przejść obojętnie. W ostatnim czasie jeden produkt wydaje się jednak wysuwać na prowadzenie łącząc w sobie zalety wielu. Mowa oczywiście o fototapetach!

RÓŻNORODNOŚĆ

To co wyróżnia fototapety na tle innych rozwiązań aranżacyjnych to różnorodność! Nieograniczona ilość wzorów, stylów i barw daje pole do popisu naszej kreatywności i wyobraźni! Stawiasz na klasykę? Nie ma problemu! Wybierz jeden (lub dwa lub ile tylko chcesz) z naszych wzorów! Wyróżnij nim jedną ścianę w salonie lub opraw w sztukaterię! Stwórz romantyczny klimat w sypialni lub zaakcentuj styl wnętrza już w przedpokoju! Pragniesz odmiany od nudnych, monochromatycznych, korporacyjnych przestrzeni? Zaszalej z kolorem! Wybierz modne, najgorętsze wzory prosto z okładek magazynów! Chcesz dodać kuchni smaku i charakteru? Wybierz wzory dedykowane kuchniom lub zaskocz wszystkich nieszablonowym podejściem do jedzenia i poczuciem humoru! Poszukaj na https://g3druk.pl/product/naklejki-na-sciane-meble-plytki-kafelki-3d-dla-dzieci-poznani wyraź siebie!

TRWAŁOŚĆ

Pamiętacie z dzieciństwa ten dreszczyk emocji, gdy pomalowaliście kredkami ukochaną tapetę mamy? Dziś Wasze dziecko (ani Wy) raczej nie doświadczycie tej wątpliwej przyjemności. Fototapety to jakość, trwałość i wygoda. Nasze fototapety produkowane są z najwyższej jakości materiałów, dla osiągnięcia najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów! Nasze produkty są wodoodporne, a także odporne na ścieranie. Wyraziste i piękne, a zarazem łatwe w utrzymaniu produkty spełniające Wasze oczekiwania znajdziecie tu https://g3druk.pl/product/naklejki-na-sciane-meble-plytki-kafelki-3d-dla-dzieci-poznan


SPEKTAKULARNY EFEKT

Jeżeli chcesz uzyskać niepowtarzalny efekt w Twoim wnętrzu – nie mogłeś trafić lepiej! W naszej ofercie znajdziesz fototapety z najmodniejszymi motywami, ale również fototapety 3D, które optycznie powiększą przestrzeń, nadadzą jej intrygującego wyrazu i niebanalnego charakteru. Możesz je dowolnie wykorzystać – jak motyw ścienny lub naklejkę na drzwi, dzięki prostemu zabiegowi możesz kompletnie odmienić swój dom!

MOTYWY DOPASOWANE DO CIEBIE

Spraw by Twoi goście poczuli się jak u Ciebie! Masz pasje, które chciałbyś wyeksponować? A może Twoje dziecko uwielbia którąś z bajkowych postaci? Świetnie! Pozwól sobie na indywidualizm i umieść w swojej przestrzeni wszystko co dla Ciebie cenne! Chciałbyś codziennie budzić się pośród drzew osnutych mgłą? Czy wolałbyś ożywić salon dodając zieleni w postaci egzotycznych liści monstery? A może Twoja córka śni o własnym jednorożcu tuż przy jej łóżku? Z nami to wszystko jest możliwe i to bez wychodzenia z domu z G3 Druk Cyfrowy!

A GDY PRZYJDZIE OCHOTA NA ODMIANĘ

Fototapeta ma tę zaletę, że jeśli przyjdzie nam ochota na coś innego po prostu ją usuwamy, zmieniamy wzór lub rodzaj wykończenia powierzchni i już! To takie proste! W odróżnieniu od okładzin, tynków strukturalnych czy kamieni fototapeta nie niszczy powierzchni i nie skazuje nas na utrzymywanie ciągle tego samego stylu w naszym domu. W dobie szybko zmieniającej się mody chcemy częściej niż to kiedyś bywało nie tylko odświeżać ale i odmieniać nasze wnętrza, z użyciem fototapet to dziecinnie proste! Zachęcam Was do przyjrzenia się naszej ofercie w internecie lub w realu – G3 Drukarnia Poznań, Ul. Wolnica 7/8, 61-764 Poznań, Tel.: 61 610 34 45 Miłej zabawy!