Garaże z płyty warstwowej i obornickiej, czyli czym są garaże tynkowane?

garaż

Garaże z płyty warstwowej to jeden z najwydajniejszych rodzajów garaży. Charakteryzuje je trwała konstrukcja, wysokiej jakości wykonanie oraz odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Garaże z płyty warstwowej znane są również pod innymi nazwami, takimi jak: garaże z płyty obornickiej oraz garaże tynkowane – nazewnictwo to zawdzięczają warstwowej konstrukcji oraz pokryciu tynkiem. Wszystkie te elementy składają się na trwałość tych konstrukcji.

Garaże z płyty warstwowej – konstrukcja

Garaże z płyty warstwowej skonstruowane są z czterech warstw, które odpowiadają za poszczególne ich właściwości. Pierwsza warstwa od wewnątrz to blacha wzmacniająca konstrukcję i odpowiadająca za estetyczny wygląd garażu wewnątrz. Kolejną warstwę tworzy wkład poliuretanowy lub styropianowy zapewniający termoizolacyjność garażu. Przekłada się ona na komfort użytkowania tak garażu, jak i garażowanego pojazdu, co związane jest z tym, że garaże tynkowane pozwalają utrzymać w swoim wnętrzu stałą temperaturę niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Kolejną warstwę stanowi gruba blacha mająca za zadanie chronić wnętrze garażu przed włamaniami – jej grubość sprawia, że garaże zyskują właściwości antywłamaniowe.Ostatnią, lecz wcale nie najmniej istotną warstwą, jest pokrycie tynkiem odpowiadające za estetykę i fenomenalną prezencję garażu.

Garaże tynkowane to gwarancja estetyki

Garaże tynkowane dzięki obecności tynku mogą zostać pomalowane na dowolny kolor i zostać dopasowanymi kolorystycznie do otaczającej ich przestrzeni. Kolejnym atutem tynku jest to, że umożliwia on formowanie różnorakich zdobień na elewacji garażu co przydaje mu jeszcze efektowniejszego wyglądu. Dzięki temu, że garaże tynkowane realizowane są na zamówienie mogą one zostać wykonane w zgodzie z Twoim pomysłem oraz w preferowanych wymiarach. Producenci podejmują się realizacji garaży tynkowanych jednostanowiskowych, dwustanowiskowych a nawet większych. Dzięki mnogości dostępnych wariantów garaże tynkowane doskonale spisują się nie tylko w użytku prywatnym, ale również komercyjnym.

Garaże z płyty obornickiej producenta Piotr

Garaże z płyty obornickiej realizuje producent garaży Piotr. Wieloletnia praktyka, doświadczony zespół a także prokliencka postawa sprawiają, że garaże z płyty obornickiej realizowane przez tego producenta niezmiennie cieszą się uznaniem. Najwyższej jakości materiały a także realizacja w oparciu o indywidualne potrzeby klientów sprawiają, że garaże z płyty obornickiej Piotra są niezawodnym wyborem. Przekonaj się, że Twój garaż może odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby – zajrzyj na stronę https://piotr.com.pl/ i skontaktuj się z najlepszym producentem garaży na Śląsku!