Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Wilanów

systemy nawadniające

Ręczne podlewanie zieleni może być uciążliwe, czasochłonne i nieefektywne, szczególnie w przypadku dużych terenów. Czy można w jakiś sposób ułatwić sobie pracę? Tak – rozwiązaniem są automatyczne systemy nawadniania, których zakładaniem zajmuje się firma LUPUS (serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty dla miejscowości Wilanów). Systemy nawadniające cieszą się one coraz większą popularnością, zarówno wśród osób prywatnych, szukających rozwiązań do przydomowych ogródków i działek, jak i właścicieli upraw, podmiotów zarządzających dużymi terenami zielonymi, np. rekreacyjnymi czy sportowymi.

Czym są systemy nawadniające?

System nawadniający to specjalna instalacja umożliwiająca zautomatyzowanie procesu podlewania zieleni. Układ zbudowany jest m.in. z pompy, rur doprowadzających wodę, zaworów, dysz rozpylających wodę (w zależności od rodzaju roślin można dobrać zraszacze o określonym strumieniu wody) oraz kontrolera będącego sercem całego systemu. Sterownik można zaprogramować w określony sposób, tak aby dostosować ilość podawanej roślinom wody, częstotliwość podlewania, długość cyklu itp. Systemy nawadniające pozwalają zapewnić optymalne nawodnienie roślin, zaoszczędzić czas, a także zmniejszyć wydatki związane z podlewaniem.

Zakładanie, serwis i naprawa nawodnień – LUPUS – Wilanów

LUPUS to firma specjalizująca się w zakładaniu, serwisowaniu i naprawie automatycznych systemów nawadniania. Działamy na terenie woj. mazowieckiego (m.in. Wilanów, Piaseczno, Jabłonna, Legionowo). Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.  Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie nawodnień możemy zaoferować kompleksowe usługi – od fachowego doradztwa, przygotowania projektu uwzględniającego indywidualne potrzeby i jego realizację po serwis, naprawę i konserwację systemów.