Te płytki sprawdzą się w ultra nowoczesnych wnętrzach!

płytki

Bardzo ważnym elementem w naszym domu są podłogi. Wybierając gres do wnętrz, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Dzięki nim nasz dom będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo. Bardzo ważny jest odcień płytek oraz faktura. Pozwalają nadać wnętrzu niezwykłego charakteru. Polecamy płytki do nowoczesnych wnętrz z kolekcji Torano White Ma.

Płytki imitujące cement

Delikatny, jak i także minimalistyczny wyraz szarych płytek jest genialną bazą do zdobionych bogato dodatków. Producenci dostrzegli ogromne piękno cementu, proponując nam płytki podłogowe, które go imitują. Płytki imitujące surowy cement to prawdziwy hit.

Bardzo często jest tak, że rozwiązania najprostsze dają nam najpiękniejszy efekt, tak jest także w przypadku cementu, który nam oferuje spory potencjał w aranżowaniu wnętrz. Za pomocą tegoż materiału jesteśmy w stanie zrobić absolutnie wszystko. Chłodne odcienie oraz surowa i minimalistyczna faktura to faworyt wielu klientów. Uniwersalny kolor szary płytek, sprawdzi się w bardzo wielu aranżacjach zarówno kuchni, łazienki, jak i także salonu, możemy go także wykorzystać w holu.

Cement przez wiele lat był materiałem, który ukrywany był we wnętrze. Obecnie występuje w czołówce materiałów najmodniejszych. Aranżację z imitacji płytek cementowych wkraczają na salony i stosowane są w projektach u najlepszych architektów. Nie ma co się dziwić, że kolekcja Torano White Ma cieszy się taką dużą popularnością. Zobacz kolekcję w sklepie internetowym: https://modnalazienka.pl/torano-white-mat-598×598-17304

Cement od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans. Bez znaczenia czy jest zastosowany w formie płytek na podłogi, ściany, czy też jako dodatki – jest absolutną podstawą nowoczesnych aranżacji.

Surowe wnętrza dla minimalistów

Nie od dzisiaj wiemy, że wnętrza minimalistyczne ujmują nas prostotą, jak i także panującym w nich ładem. Ich cała aranżacja jest perfekcyjnie zawsze przemyślana, a każdy przedmiot odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu całości. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowe elementy oraz chaos.

Wnętrza mieszkań w stylu minimalistycznym ujmują prostotą oraz panującym w nich ładem. Cała ich aranżacja jest zawsze przemyślana perfekcyjnie, a każdy przedmiot odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu całości. Nie ma tutaj miejsca na chaos oraz przypadkowe elementy.

Musimy zaznaczyć, że nie każdy się odnajdzie we wnętrzach tego typu. Minimalizm jest stylem, który musi być spójny z filozofią życia osoby decydującej się na jego wprowadzenie do mieszkania. Kuchnia minimalistyczna oznacza między innymi brak przedmiotów jakichkolwiek na blacie, a łazienka minimalistyczna – kosmetyków zalegających w umywalce, czy też na wannie. Dbanie o porządek oraz brak skłonności do gromadzenia przeróżnych przedmiotów to tylko najważniejsze cechy pożądane u właściciela urządzonego w taki sposób wnętrza.

Styl minimalistyczny stawia z reguły na neutralne oraz stonowane barwy: szarości, czerń, biel, brązy i beże. Dominują tutaj chłodne odcienie, które optycznie dodatkowo powiększają przestrzeń. Dotyczy to wszelkich elementów mieszkania, a więc zarówno podłóg, ścian, drzwi, jak i także mebli oraz dekoracji. Popularne także jest wprowadzenie koloru dodatkowego, który będzie przełamywał monotonię. Musi to być kolor wyrazisty oraz intensywny. Powinien być dobrze przemyślany, aby się idealnie wpasować w aranżację.

Tworząc przestrzeń minimalistyczną postawmy na materiały takie jak szkło, drewno, cement, beton, czy też metal – wywołane przez nie wrażenie surowości doskonale się wpisuje w samą ideę minimalizmu. Gdy zależy nam na ociepleniu wnętrze, zdecydujmy się na odcienie cieplejsze drewna, czy też dodatki w barwach słonecznych.

Kolekcja Torano White Ma Tubądzin

Gdy doszliśmy do wniosku, że minimalizm jest stylem, w którym się znajdujemy, to polecamy zapoznać się z kolekcją Torano White Ma. Torano White Ma to nie tylko nowoczesny design, ale także wysoka jakość. Tylko i wyłącznie takie połączenie powoduje, że będziemy zadowoleni w stu procentach

Zakup płytek i ich położenie to spora inwestycja. Nikt z nas nie chce tego procesu powtarzać co kilka miesięcy, czy też lat. Wydatek ten traktujemy raczej jako inwestycję na przyszłość. Zróbmy wszystko idealnie i zadbajmy o materiały wysokiej jakości.

Warto na sam koniec dodać, że wybrane przez nas płytki możemy kupić bez wychodzenia z domu. Doceniamy zakupy w sieci z uwagi na szybkość dostawy, szeroką ofertę, jak i także niskie ceny. Jak widać możemy kupić płytki, które są niedrogie, a jednocześnie są bardzo wysokiej jakości. Takie połączenie jest wręcz idealne. Takie płytki będą nam służyć długimi latami. Właśnie o to nam chodziło i do tego dążymy.