Toaleta myjąca – innowacyjna technologia w domowej łazience

toaleta myjąca

Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję korzystać z bidetu wie, jak praktyczne i przydatne w codziennym życiu jest to rozwiązanie. Polskie łazienki mają jednak to do siebie, że są zazwyczaj niewielkimi pomieszczeniami, w których trudno o wystarczającą ilość miejsca na montaż klasycznego bidetu. Na szczęście, nie jest to już problem – bidet można bowiem z powodzeniem zastąpić nowoczesną, innowacyjną toaletą myjącą, która z powodzeniem zmieści się w każdej domowej łazience.

Czym jest toaleta myjąca i jakie spełnia funkcje?

Toaleta myjąca to nowoczesne urządzenie, które łączy w jednym rozwiązaniu kompletną funkcjonalność wc i bidetu. Z wyglądu przypomina klasyczną toaletę, która przekształca się w praktyczny, innowacyjny bidet w momencie chęci skorzystania z jego funkcjonalności. Dzięki jej posiadaniu w łazience możliwe jest dbanie o higienę osobistą na najwyższym poziomie. Samo urządzenie, pomimo swojej rozbudowanej funkcjonalności pozostaje przy tym proste i intuicyjne w obsłudze, co pozwala na korzystanie z niego całej rodzinie.

Toaleta myjąca została stworzona specjalnie z myślą o osobach, które szczególną wagę przywiązują do higieny osobistej oraz chcą mieć możliwość zadbania o nią bez zbędnego wysiłku. Urządzenie pozwala na szybkie umycie się po każdorazowym skorzystaniu z toalety, po powrocie do domu z pracy oraz odświeżenie się w razie potrzeby, bez konieczności brania prysznica. Co więcej, jego funkcjonalność nie ogranicza się do samego mycia – najlepsze urządzenia tego typu pozwalają także na wygodne i szybkie osuszenie się po umyciu, pozwalając tym samym na ograniczenie zużycia papieru toaletowego.

toaleta

Inspira In-Wash – inteligentna toaleta myjąca i jej funkcjonalność

Doskonałym przykładem nowoczesnej, inteligentnej toalety myjącej jest urządzenie marki Roca – toaleta myjąca Inspira In-Wash. Jej pojawienie się na rynku jest efektem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów marki, którzy dążyli do stworzenia wysoko funkcjonalnego, intuicyjnego w obsłudze oraz zaawansowanego pod względem technologicznym urządzenia, idealnie odzwierciedlającego potrzeby współczesnych użytkowników. Inspira In-Wash występuje w dwóch wariantach – kompakcie i wersji podwieszanej, co pozwala na jej zainstalowanie w każdej łazience bez większych problemów.

Toaleta myjąca marki Roca posiada konstrukcję bezkołnierzową Rimless, która sprzyja utrzymaniu miski wc w wysokiej czystości i higienie i ułatwia jej regularne czyszczenie. Jej pracą można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu serwowania wbudowanego w urządzenie. Toaleta oferuje dwa tryby mycia, funkcję suszenia oraz możliwość dostosowywania parametrów mycia do indywidualnych potrzeb każdego domownika – możliwe jest regulowanie temperatury wody i powietrza, ciśnienia wody oraz położenia dyszy myjącej. Uroku dodaje jej uniwersalny, stonowany design, który doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w dowolnej stylistyce. Wbudowane w tylną część toalety podświetlenie pozwala na korzystanie z jej funkcjonalności w nocy oraz podnosi walory estetyczne urządzenia.