Usuwanie niechcianych zapachów z nowych domów oraz mieszkań

Usuwanie niechcianych zapachów

Specjaliści działający w branży nieruchomości już wiele lat temu zauważyli ogromną rolę odpowiedniego zapachu panującego w domu lub mieszkaniu oglądanym przez inwestorów. To nie jest mit – woń kawy, herbaty, chleba czy delikatnych przypraw sprawia, że automatycznie czujemy się lepiej w miejscu, w którym odczuwamy takie zapachy. Nie muszą one być intensywne – wystarczy, aby nasze mózgi je zarejestrowały bez udziału świadomości.

Aby jednak taki zabieg zadziałał, najpierw warto w nowym lub odnowionym domu albo mieszkaniu przeprowadzić operację usuwania zapachów. Warszawa, Kraków, Poznań – w każdym z tych miast buduje się mnóstwo nowych mieszkań. Chcąc przekonać inwestorów do zakupu nowego lokalu, warto zadbać o każdy detal. W tym także wyżej wspomnianą, przyjemną woń, która będzie odczuwalna dopiero po tym, jak usuniemy odory poremontowe lub budowlane. W przeciwnym wypadku intensywne wonie lakierów, farb, wykładzin czy klejów, mogą zdominować przyjemne, „domowe” aromaty. I chociaż wielu inwestorów w gruncie rzeczy lubi ten specyficzny zapach nowego mieszkania, tak jego delikatne złagodzenie z pomocą ozonu z pewnością nie zaszkodzi.

Usuwanie zapachów z domów, mieszkań, miejsc publicznych, biur i innych miejsc pracy

Oczywiście usuwanie zapachów nie jest usługą zarezerwowaną wyłącznie dla nowego budownictwa. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby profesjonalną dezodoryzację wykonać także w już zamieszkanych lokalach czy nieruchomościach z rynku wtórnego. W ten sposób można się pozbyć nie tylko zapachów poremontowych lub związanych z chemią budowlaną, lecz także takich odorów, jak:

  • odzwierzęce;
  • spalenizny oraz stęchlizny;
  • dymu papierosowego;
  • wymiocin;
  • potu;
  • spalonego tłuszczu;
  • nieświeżego jedzenia;
  • odchodów;
  • rozkładu organicznego;
  • fermentacji.

Co więcej, profesjonalne usuwanie zapachów może zostać również przeprowadzone w zakładach pracy czy produkcyjnych – ozonowanie czy zamgławianie ULV dobrze radzą sobie także z niechcianymi zapachami charakterystycznymi dla tych miejsc. Ponadto, jeżeli zajdzie taka konieczność, obydwie wyżej wymienione metody mogą posłużyć do wykonania kompleksowej dezynfekcji. Pamiętajmy także o wentylacji oraz klimatyzacji, zarówno tej montowanej w domach, jak i w biurowcach, budynkach przemysłowych czy nawet samochodach. Szczególnie ozonowanie jest w tym przypadku dobrą opcją, ponieważ nie maskuje zapachów, tylko rozbija cząsteczki substancji, które nieprzyjemnie pachną, tym samym eliminując źródło odoru.

Usuwanie zapachów z domu lub mieszkania – usługa dostępna dla każdego

Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy będą w stanie wykonać dla Ciebie profesjonalną dezodoryzację, PSG Polska jest firmą, która oferuje kompleksowe usuwanie zapachów zarówno w Warszawie, jak i innych polskich miastach. Chociaż siedziba firmy znajduje się w stolicy, tak jej przedstawiciele są w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce, aby wykonać zlecone zadanie. Biorąc pod uwagę fakt, że PSG Polska jest jednym z liderów branży usuwania zagrożeń biologicznych, zdecydowanie warto zaufać profesjonalistom pracującym w tej firmie.