Lampy ceramiczne- odmień swój salon

Lampy ceramiczne

Lampy ceramiczne to dodatek do salonu, który sprawdzi się w każdym stylowym wnętrzu. Choć najbardziej kojarzy się z wnętrzami rustykalnymi lub prowansalskimi, będzie również świetnym dopełnieniem aranżacji industrialnych i nowoczesnych. Jak to możliwe? Wystarczy dobrać lampy ceramiczne w odpowiednich kolorach!

Lampy ceramiczne i szalone lata 80.!

Jesteś miłośnikiem kolorów i nieoczywistych rozwiązań? W takim razie w Twoim salonie świetnie będą prezentowały się modne dodatki w energetycznych, soczystych kolorach. Obok koloru roku Pantone, czyli very peri, stawiaj na neonowe pomarańcze, róże i zielenie. Świetnym wyborem będzie również kolor żółty. Zależnie od Twoich preferencji i dominującej w salonie kolorystyki możesz zdecydować się na chłodniejszy odcień cytrynowy albo ciepły – słoneczny lub miodowy.

Lampy ceramiczne w takich kolorach wpiszą się w jeden z najważniejszych trendów wnętrzarskich tego roku: nawiązanie do stylistyki lat 80. Wyróżniały ją przecież m.in. niesamowite połączenia barw, obok których nie można było przejść obojętnie!

Lampy ceramiczne w kolorach ziemi

Drugi trend 2022 roku to zwrot w kierunku natury i kolorów ziemi. Jeśli więc w Twoim salonie królują neutralne barwy, a Ty cenisz sobie spokój, harmonię i możliwość odpoczynku, właśnie ten nurt wnętrzarski może Cię szczególnie zainteresować. Lampy ceramiczne w kolorach ziemi to przede wszystkim modele utrzymane w brązach, naturalnych odcieniach zieleni, niebieskiego, żółtego i czerwieni. Poza kolorem, cechuje je prostota formy, która jeszcze bardziej podkreśla naturalność i harmonię człowieka z przyrodą.

Klasyka ponad wszystko, czyli lampy ceramiczne w neutralnych kolorach

Nie jesteś przekonany do kolorowych detali we wnętrzach? W takim razie lampy ceramiczne idealne dla Ciebie to modele utrzymane w neutralnych barwach. W aranżacji wnętrz zalicza się do nich takie kolory jak: czerń, biel, odcienie szarości, grafit, granat i antracyt. Lampy w takich barwach będą pasowały do pomieszczeń w każdym stylu – zarówno surowym, industrialnym, jak i nowocześnie eleganckim czy przytulnym, rustykalnym.

Lampy ceramiczne to modny dodatek do wnętrz, którym w łatwy i szybki sposób odmienisz wygląd swojego salonu. Dodasz mu klasy i elegancji albo stylowego, modnego charakteru. Lampy wykonane z ceramiki zawsze idą w parze z oryginalnością i wyjątkowym stylem. Dodatkowo, lampy wykonane ręcznie są prawdziwe jedyne w swoim rodzaju, każda z osobna jest niepowtarzalna. Dodaj swojemu salonowi charakteru dzięki lampom ceramicznym. Spróbuj i przekonaj się osobiście, jak bardzo Twój salon zmieni swoje oblicze!