Leżaki reklamowe. Czemu i kiedy warto je wybrać?

leżaki reklamowe

Lato to czas sprzyjającemu beztroskiemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Z wielką chęcią oddajemy się mu zarówno we własnych ogrodach, jak i w przestrzeni publicznej – na przykład na plażach, w ogródkach restauracji lub w miejskich parkach. Aby wypoczynek był wydajny i naprawdę przyjemny, potrzebne są jednak odpowiednie akcesoria. Mowa tu przede wszystkim o leżakach, chociaż bardzo często wybieramy w tym celu również fotele dmuchane czy tak zwane pufy sako. Dla wielu firm okazuje się to doskonałą okazją do zareklamowania swojej oferty. W jaki sposób można to zrobić? Jak marketingowo wykorzystać leżaki i naszą chęć do letniego leniuchowania? Pomogą w tym leżaki na zamówienie.

  1. Leżaki reklamowe. Jak wykorzystać je w promocji firmy?
  2. Leżaki z logo. Jakie firmy najbardziej na tym skorzystają?
  3. Leżaki z nadrukiem nie tylko dla firm. Gdzie jeszcze je wykorzystamy?

Leżaki reklamowe. Jak wykorzystać je w promocji firmy?

Firma, która udostępni swoim klientom – również tym potencjalnym – leżaki sygnowane swoim logo, ma szansę zbudować w ich pamięci pozytywne skojarzenia. Oczywiście najłatwiejsze zadanie będą miały te przedsiębiorstwa, które dysponują własnym, dostępnym dla klientów terenem, choć nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by ustawić je również w pomieszczeniach. Innym pomysłem może być sponsoring imprez masowych i wynegocjowanie z tego tytułu możliwości ustawienia takich akcesoriów jak leżak reklamowy. Ta opcja szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku firm, które nie świadczą usług, a oferują swoim klientom określone produkty – zwłaszcza te związane w jakiś sposób z letnimi aktywnościami – na przykład sprzęt sportowy, napoje, lody czy słone przekąski.

Gigantpufa.pl - Leżaki z nadrukiem i z logo na zamówienie

Leżaki z logo. Jakie firmy najbardziej na tym skorzystają?

Wśród klientów zamawiających leżak z logo szczególnie wiele jest firm zajmujących się szeroko rozumianą gastronomią – na przykład restauracji, barów, lodziarni czy kawiarni. Wystawiając je przed lokalem, stwarzają swoim klientom dobrą przestrzeń do spożycia nabytych w nim produktów i jednocześnie dbają o identyfikację wizualną. Jak już wspomnieliśmy, to też dobre rozwiązanie dla producentów niektórych dóbr, chcących zareklamować swoje produkty i zbudować związane z nimi pozytywne skojarzenia.

Leżaki z nadrukiem nie tylko dla firm. Gdzie jeszcze je wykorzystamy?

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by leżaki z nadrukiem zamówić na własne, niezwiązane z działalnością firmy, potrzeby. Możemy w ten sposób kupić leżak dopasowany do naszej wizji ogrodu czy tarasu, z nadrukiem podkreślającym nasze upodobania lub charakter, zyskując przedmiot jedyny w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz