Odmień swoje wnętrze w kilka minut!

trendy wnętrza

Chyba każdy czuje czasem potrzebę remontu, odświeżenia przestrzeni, jakichś zmian, nawet drobnych, które odmienią nie tylko wnętrze, ale i samopoczucie. Niestety, bardzo często czas, finanse czy też po prostu brak możliwości odsuwają marzenia na dalszy plan. A tymczasem nie trzeba wiele, by zmienić aranżacje w kilka chwil, tanio, szybko i, co najważniejsze, efektownie! Wystarczy sięgnąć po nowe dodatki, takie jak nowoczesne fotoobrazy na płótnie czy nawet szklane deski do krojenia!

obraz mapa w pokoju dziecka

Prosty sposób na nowe wnętrze – nowoczesne fotoobrazy na płótnie

Zazwyczaj zmiana dekoracji wiąże się z nowymi zasłonami, poduszkami na kanapę, czasem dywanem. A co ze ścianami? Przecież to właśnie na nich można nieco zaszaleć! I wcale nie chodzi o przemalowanie. Wystarczy zapoznać się z motywami, jakie prezentują nowoczesne fotoobrazy na płótnie i dać się ponieść wyobraźni. Wśród nich można znaleźć zarówno prawdziwe dzieła sztuki, jak i coś prostego i ponadczasowego, ale idealnie dopasowanego do wnętrza.

reprodukcja gwiaździstej nocy van gogha

Dopracowane wzory, piękne kolory, wysoka jakość oraz trwałość sprawiają, że nowoczesne fotoobrazy na płótnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Można do nich dopasować dowolne ramy, a bogactwo tematów sprawia, że bez problemu każdy znajdzie coś odpowiedniego zarówno do salonu i sypialni, jak i pokoju dziecięcego. Często też fotoobrazy sprawdzają się na ścianach bez ciężkiej ramy zewnętrznej, w prostej i surowej formie też wyglądają dobrze. Taki fotoobraz na płótnie naciągnięty jedynie na drewnianą ramkę wewnętrzną sprawdzi się idelanie w lekkich, nowoczesnych wnętrzach, również loftowych.

obraz z kwiatami na ścianie w sypialni

Ciekawa szklana deska do krojenia

A co zrobić z kuchnią, kiedy potrzeba zmian jest silniejsza niż fakt, że niczego w niej nie brakuje? Cóż, zawsze można się skupić na tym, co koniecznie trzeba co jakiś czas wymieniać, np. deskach do krojenia! Zamiast jednak tych co zawsze, zwykłych i praktycznych, można wybrać ciekawe szklane deski do krojenia z kolorowymi motywami, nie mniej praktyczne, co więcej – o wiele bardziej higieniczne niż plastikowe czy drewniane! Kolorowe, stylowe szklane deski do krojenia nie tylko będą bardzo przydatnym gadżetem, ale przede wszystkim ciekawą dekoracją kuchni. Mogą na stałe leżeć na kuchennym blacie – dzięki temu w każdej chwili będzie można coś na nie odłożyć, by nie zniszczyć blatu i zawsze będą pod ręką. Motywy można dobierać dowolnie – od zdjęć warzyw i owoców, idealnych do kuchni, po tematykę kwiatową czy abstrakcje. Bez wątpienia każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.