Poznaj najlepsze usługi VPN w 2021 roku

vpn

Usługi zapewniane przez VPN gwarantują Ci prywatność podczas surfowanie po internecie. Poniżej znajdziesz przegląd najbardziej popularnych VPN, którymi warto się zainteresować podczas szukania sposobu na komfortowe przeglądanie stron. To także jeden ze sposobów na uchronienie się przed atakami hakerów. Oto cztery propozycje, które warto rozważyć podczas poszukiwań i przyjrzeć im się bliżej.

1. Surfshark – intratna budżetowa oferta VPN

2. ExpressVPN – znany i sprawdzony VPN

3. NordVPN – tani i skuteczny VPN

4. AstrillVPN – idealna opcja na Android

Surfshark – intratna budżetowa oferta VPN

Aktualnie jest to jedna z najbardziej opłacalnych usług VPN oferowanych obecnie na rynku. Jest to także przykład w pełni bezpiecznej aplikacji, która gwarantuje również szybką prędkość oferowanych przez kilkudziesięciu sprawdzonych dostawców. Surfshark gwarantuje ponad 1000 lokalizacji serwerów w kilkudziesięciu krajach, jak również jest w stanie obsłużyć torrenty i skumulować nielimitowaną liczbę użytkowników w ramach jednego konta. Na uwagę zasługuje także brak luk w zapisach historycznych Surfsharka oraz to, że zapewniają większą ilość prywatności. Jeżeli interesuje Cię test bezpieczeństwa sieci – sprawdź możliwe aplikacje i dostosuj wybór do swoich potrzeb.

ExpressVPN – znany i sprawdzony VPN

ExpressVPN działa od około dekady, co świadczy o jego niezawodności. Ten VPN działa w sposób intuicyjny, bezpieczny i z dużą prędkością. Użytkownicy biorą pod uwagę podczas oceny właśnie szybkość działania oraz zapewnienie prywatności – i w tych testach ExpressVPN wypada jak najbardziej pomyślnie. Gwarantuje to także ponad 2000 aktywnych serwerów i prawie 150 lokalizacji, co przekłada się na możliwość połączenia w niemal 100 krajach. Na uwagę zasługuje także możliwość współdziałania zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i urządzeniami mobilnymi. Wartość dodaną stanowi także sprawnie działająca obsługa klienta 24/7.

NordVPN – tani i skuteczny VPN

Ten VPN oferuje wszystkie funkcjonalności opisane powyżej, w tym także przydatną opcję kill switch, która zapewnia automatyczne odcięcie od internetu w sytuacji, gdy usługa przechodzi w tryb offline. Zapewni to bezpieczeństwo tym użytkownikom, którzy chcą przestrzec się przed niechcianymi skutkami przeglądania stron www. Co więcej – na uwagę NordVPN zasługuje także fakt, że oferuje on korzystne warunku finansowe. Jest to bowiem relatywnie niedroga usługa. Co więcej – NordVPN oferuje także darmowy okres próbny oraz gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od chwili zakupu.

AstrillVPN – idealna opcja na Android

Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie VPNa w sytuacji, gdy korzystasz ze sprzętów w systemie Android – zdecydowanie warto zainteresować się propozycją Astrill. Jest to powszechnie wybierany wariant przez użytkowników Androida, ale nie tylko. To, co różni tę opcję od innych dostawców to między innymi – wyjątkowo kompaktowa sieć prywatna dla Androida, stosunkowo niskie zużycie CPU oraz możliwość dopuszczenia do 5-ciu jednoczesnych połączeń. Na uwagę zasługuje także wyjątkowo prosty interfejs oraz szybkie prędkość jak i wspomniana wcześniej funkcja kill switch. Jedyne, co może dla części użytkowników wydać się niepokojące to to, że Astrill może zachować pewne logi. Taka polityka logowania może powodować dyskwalifikację przez część użytkowników.

To zaledwie fragment dostępnych propozycji. Zapoznaj się z warunkami oferowanymi przez aplikacje i wybierz najlepszy dla siebie wariant. Bezpieczeństwo oraz prywatność podczas przeglądania stron internetowych to podstawa!