Producent okien w Szczecinie z doświadczeniem

producent okien

Firma Framex zajmuje się kompleksową obsługą produkcji okien PCV oraz z aluminium. Jest rodzinną firmą istniejącą od 1991 roku, posiadającą ogromne doświadczenie w branży oraz znajduje się w dogodnej lokalizacji. Okna PCV Framex to nie tylko tradycyjne kształty, ale także oryginalne i nowoczesne, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów o specyficznych preferencjach. Framex obsługuje nie tylko okolice Szczecina i Stargardu, ale także okoliczne gminy, w tym Goleniów, Police, Nowogard, czy też Dobrą. 

Profesjonalizm oraz kompleksowość

Producent zapewnia swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nie ogranicza się do sprzedaży okien aluminiowych oraz PCV, lecz także zajmuje się ich profesjonalnym montażem i serwisowaniem instalacji okiennych. Nie stanowią dla nich wyzwania żadne kształty okien – po 30 latach działalności w tej branży doskonale wiedzą, jak radzić sobie w każdej sytuacji. Oferują także najwyższej jakości elementy dekoracyjne i dodatki do okien, w tym rolety, żaluzje, moskitiery, a także parapety i systemy automatyczne.

Idealne rozwiązanie do każdego mieszkania

Najnowsze systemy okienne oferowane przez producenta ze Szczecina charakteryzują się niezwykłym designem, wykazują wysokie parametry cieplne i są najlepsze pod kątem jakości. Materiał PCV, z którego są wykonane to nie tylko wysublimowany design, ale także duża wytrzymałość i trwałość. Okna są odporne na uszkodzenia oraz mogą służyć z powodzeniem przez wiele lat. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu każdego z członków zespołu są czołowym producentem okien energooszczędnych. Wszystkie produkty pozwalają na zatrzymywanie jak najwięcej ciepła we wnętrzu domu lub mieszkania. Dzięki temu spełniają one wymagania odnośnie izolacji termicznej. Co więcej, zainstalowanie okien produkowanych przez Framex w dużym stopniu przyczynia się do zaoszczędzenia pieniędzy.

Szeroki wybór akcesoriów

Ta rodzinna firma oferuje swoim klientom także wiele wyjątkowo funkcjonalnych dodatków sprawdzających się doskonale w przypadku każdego wnętrza. Dzięki dużemu wyborowi produktów w unikatowym stylu klienci mogą być zawsze zadowoleni. Co więcej, zapewniają także fachowy montaż oraz fachowe doradztwo w razie potrzeby. Wiedzą, jak ciężki może być wybór odpowiednich okien do mieszkania, dlatego też chętnie odpowiadają na wszelkie pytania klientów oraz doradzają, na jakie produkty postawić. W ofercie znajduje się szereg profesjonalnych konsultacji oraz pomiary. Tradycja połączona z doświadczeniem i jakością – te określenia najlepiej pasują do Framexu.