Świąteczny stół z marką Lubiana

Boże Narodzenie nadchodzi wielkimi krokami. W tym magicznym czasie szczególnie warto zadbać o świąteczną atmosferę we wnętrzach. Składa się na nią także piękny stół, do którego zaprosimy współpracowników, kontrahentów lub rodzinę. Z marką Lubiana w prosty sposób uda się stworzyć wyjątkową oprawę spotkań i uroczystości. Dobrze znane kolekcje, takie jak Ankara Magiczna Noc, Stone Age Złoty Las,  Rosa i Rondo to fasony, którym warto się przyjrzeć!

Zastawa idealna na okres świąt

Grudzień to idealny czas, aby ożywić wnętrza i ozdobić je w wyjątkowy sposób. Świąteczne stroiki, obrusy czy świece to tylko niektóre z rozwiązań „must-have”, o których warto pamiętać. Świetnie się sprawdzi również wysokiej jakości porcelana, która zamieni wspólne posiłki w  niezapomniane spotkania. Dbałość o elegancki, świąteczny stół to także symboliczne wyrażenie wdzięczności tym, których do niego zapraszamy.

Jedną z marek, która podąża za najnowszymi trendami, jednocześnie odwołując się do tradycji, jest Lubiana. Właściciele firm z branży HoReCa docenią stylowość elementów zastawy i wysoką jakość jej wykonania. Ponadto, w kolekcjach tej marki, możemy kupować różnorodne elementy na sztuki. To ważne, bo w każdej kuchni zdarzają się nieoczekiwane wypadki, stłuczenia i zniszczenia poszczególnych elementów porcelany. Będzie to także świetny sposób, kiedy chcemy mieszać indywidualne style poszczególnych kolekcji. Jeśli ma być unikalnie i oryginalnie, to tylko z marką Lubiana!

Nowości na święta

Szykując stół na świąteczne spotkanie, warto zapoznać się z nowościami na rynku. Kolekcje marki Lubiana zachwycą każdego!

Kolekcja Ankara Magiczna Noc

Nie od dziś w aranżacjach wnętrz króluje prostota i minimalizm. W święta zwracamy na to szczególną uwagę. Elegancka porcelana o prostej formie i subtelnych zdobieniach sprawi, że cała oprawa wigilijnej kolacji nabierze klasy i szyku. Ankara Magiczna Noc przyciąga uwagę białymi śnieżynkami ozdabiającymi elementy zastawy w głębokim odcieniu błękitu.

Warto również zwrócić uwagę na ozdobny półmisek w kształcie choinki, którego zastosowanie nie ogranicza się tylko do ekspozycji podczas świątecznej kolacji. Zdecydowanie wcześniej możemy ozdobić nim komodę, czy stolik, podając na przykład ciasto, czy owoce – w tym szczególnym czasie mandarynki i pomarańcze smakują przecież najlepiej!

Kolekcja Stone Age Złoty Las

Utrzymać magiczną aurę pozwoli także kolekcja Stone Age Złoty Las. Głęboka zieleń zastawy kontrastuje ze złotymi zdobieniami w kształcie iglastych gałązek. Skojarzenie z bożonarodzeniową choinką jest oczywiste. Serwis nawiązuje to natury, stylu hygge – wyróżnia się oryginalnymi kształtami inspirowanymi epoką kamienia oraz pachnącym świerkami i jodłami.

Rosa czy Rondo?

Wybór może być ciężki, ponieważ zarówno Rosa, jak i Rondo to kolekcje, obok których nie przechodzi się obojętnie. Niewątpliwie, jedna i druga garściami czerpie z natury. Elementy zastawy Rosa przypominają kropelki wody na porannej trawie. Nowoczesność i świeżość tej propozycji sprawdzi się nie tylko w okresie świątecznym. Na grudniowe kolacje przyda się szczególnie wersja szara oraz szaroniebieska. W podobnej kolorystyce dostępna jest także kolekcja Rondo. Sympatycy marki Lubiana znają ją nie od dziś. W tej wersji, porcelana wykańczana jest ręcznie. Zmienna intensywność barwy i pojawiające się załamania koloru są dodatkowym walorem estetycznym przemawiającym za tym konkretnym wyborem. Warto też zwrócić uwagę na opływowe kształty, które stawiają prezentowaną potrawę zawsze w centrum uwagi.

Wigilijna kolacja jest wyjątkowa nie tylko z powodu wybitnej kuchni – w tym szczególnym czasie znaczenie ma także oprawa i atmosfera przy świątecznym stole. Z przemyślanym menu w parze powinna iść także dekoracja stołu – goście z pewnością docenią dbałość o każdy detal. Wyjątkowa zastawa to przecież nasza wizytówka! Pełną ofertę marki Lubiana zobaczyć można na stronie porcelana.pl.