Wiercenie i cięcia betonu – techniki i zastosowanie

beton wiercenie

Wiercenie i cięcie betonu to bardzo specjalistyczny sposób obróbki tego trudnego i twardego materiału. Wszelkim pracom towarzyszy także duży hałas, wibracje i duże pylenie. Dlatego też w tym przypadku lepiej zlecić wszelkie konieczne prace w profesjonalne ręce. Często musimy wykonać wiercenie i cięcie betonu w różnego rodzaju stropach, podczas wykonywania prac remontowych, montażowych czy pracach rozbiórkowych. Aby wszelkie konieczne prace były wykonane na jak najwyższym poziomie, warto wybrać naprawdę korzystne rozwiązanie.

Wiercenie i cięcie betonu – techniki 

Do wykonywania tego typu prac coraz częściej wykonuje się wiercenie i cięcie betonu technikami diamentowymi, ponieważ oferują one bardzo szybkie efekty przy jednocześnie małym hałasie i poziomie wibracji. Dodatkowo wszelkie prace wykonywane tą techniką są niezwykle precyzyjne, wydajne i bezpieczne. Idealnie znajdzie zastosowanie do różnego rodzaju prac takich jak np.:

  • instalacje i montaże grzewcze, klimatyzacyjne, sanitarne itd,
  • wiercenie w ścianach nośnych i stałych,
  • otwory pod okna, drzwi itd,
  • wiercenie w posadzkach, betonie, cegłach,
  • przewierty pod instalacje wodne,
  • wiercenie różnego rodzaju otworów,

To pozwala na uzyskanie niezwykle gładkich i precyzyjnych krawędzi a dany materiał pozbawiony zostanie jakichkolwiek rys i uszkodzeń. Wykorzystanie technik diamentowych do wiercenia i cięcia betonu idealnie sprawdzi się przy różnego rodzaju modernizacjach, remontach, wycinaniu różnego rodzaju otworów, również w przemyśle do cięcia stropów, wiaduktów i mostów.

Specjalistyczna usługa wiercenia i cięcia betonu 

Malbud.wroclaw.pl – cięcie i wiercenie w betonie Katowice to bardzo profesjonalna usługa wykonywana w niezwykle skutecznej technologii diamentowej z użyciem profesjonalnych wierteł i pił diamentowych, które podczas wykonywania prac dodatkowo chłodzone są wodą po to, aby otrzymać jak najbardziej profesjonalną jakość wykonywanych przewiertów. Dzięki temu możemy wyeliminować do koniecznego minimum zarówno zapylenie podczas prac, jak i występowanie dużej ilości wibracji i drgania.  

Malbud – cięcie betonu Poznań cennik, sprawdź cenę usługi w województwie Wielkopolskim.

Cena za tego rodzaju wiercenia i cięcia betonu i żelbetonu są w pełni uzależnione od różnego rodzaju czynników w tym metrażu i rodzaju prac, dlatego też każda usługa wyceniana jest w pełni indywidualnie. Oferujemy usługi:

  • cięcia betonu,
  • wiercenia w betonie,
  • przewierty w betonie,
  • odwierty w żelbecie

W Poznaniu i Katowicach. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą profesjonalnych usług zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez telefon bądź e-mail. Przygotujemy dla was w pełni kompleksową i korzystną wycenę naszych usług.