Zobacz 3 modele funkcjonalnych baterii wannowych!

wanna

Jednym z dylematów, który pojawia się podczas aranżacji łazienki, jest ten dotyczący wyboru wanny lub kabiny prysznicowej. Osoby, które zdecydują się na zakup wanny, muszą dobrać do niej optymalną baterię wannową. W poniższym wpisie chcemy przybliżyć 5 modeli, które wyróżniają się pod względem funkcjonalności. Jeśli zastanawiasz się na jaki model baterii wannowej postawić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Bateria wannowa jednouchwytowa Grohe Essence New

Bateria wannowa jednouchwytowa Grohe Essence New

Jedną z częściej wybieranych w sklepie lazienkiabc.pl jest bateria wannowa jednouchwytowa Grohe Essence New. Model ten zachwyca swoją wyjątkową estetyką, ale także i najwyższymi parametrami technicznymi. Ta wannowa bateria Grohe została zabezpieczona przed przepływem zwrotnym. Zawór zwrotny jest zintegrowany. Poza tym model ten posiada specjalną chormowaną powłokę StarLoght. Powłoka ta jest odpowiedzialna za długotrwały blask.

Poza tym ten model baterii wannowej Grohe wyposażony jest specjalną głowicę SilkMove. Głowica posiada mikropory wypełnione smarem, dzięki czemu nie trzeba jej konserwować. modelem, który jest także chętnie wybierany ze względu na funkcjonalność, jest bateria wannowa Grohe Eurosmart.

Bateria wannowa Tres CUADRO-TRES

bateria wannowa Tres Cuadro Tres

Modelem, który cieszy się wciąż ogromną popularnością, a także i dobrymi opiniami klientów, wykonawców czy projektantów wnętrz jest bateria wannowa Tres CUADRO-TRES. Model ten cechuje wysoka jaka jakość wykonania. Bateria posiada prostą, kubistyczną formę, ze względu na którą wybierana jest przede wszystkim do łazienek nowoczesnych oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka oraz wysoka jakość wykonania. Kaskadowa wylewka baterii wannowej Tres CUADRO-TRES sprawa, że także podczas użytkowania produkt przyciąga wzrok.

Bateria wannowa Kludi Zenta

bateria wannowa Kludi Zenta

Baterie wannowe z termostatem cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. Dzieję się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że termostat sprawia, że użytkowanie baterii nawet przez dzieci czy osoby starsze jest bezpieczne. Poza tym dzięki termostatowi można znacznie zmniejszyć zużycie wody. Modelem, który z pewnością zasługuje na wyróżnienie jest bateria wannowa Kludi Zenta. Bateria ta została wyposażona w sitko wychwytujące nieczystości oraz ceramiczną głowice czy wysokiej jakosci termostat.

W ofercie tego renomowanego producenta znajduje się także bateria wannowa Kludi Ameo. Jest to model montowany podtynkowo, który z pewnością sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, w których ważny jest minimalizm. Bateria wyposażona jest między innymi w zawór odcinający. Baterie podtynkowe oceniane są jako trwalsze, ze względu na to, że cały ich mechanizm ukryty jest w ścianie i tym samym nie jest on narażony na działanie negatywnych czynników. Poza tym modele te z pewnością jest łatwiej utrzymać w czystości.