Akcesoria marki Wiper idealnym wyborem do nowoczesnych łazienek

łazienka

W obecnych trendach architektonicznych, w gustownie urządzonych łazienkach, bardzo ciekawie prezentują się odpływy liniowe. To rozwiązanie jest bardzo nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Wiodącym producentem wyżej wymienionego rozwiązania jest marka Wiper. Znany i ceniony producent dokłada wszelkich starań, aby jego produkty spełniały najwyższe standardy. Odpływy liniowe gwarantują wygodę korzystania z prysznica, co stanowi dużą zaletę. Nowoczesne produkty doskonale wpisują się designem w modę dekoracyjną XXI wieku.

Odpływy prysznicowe marki Wiper – funkcjonalne, designerskie i niezwykle modne

Odpływy liniowe prysznicowe marki Wiper występują w różnych wersjach modelowych i kolorystycznych. Znany i ceniony producent oferuje następujące rozmiary odpływów: 60, 70, 80, 90 oraz 100 cm. Każdy, kto chce stworzyć w swojej łazience nowoczesną strefę do kąpania, może zdecydować się na to wyżej wymienione rozwiązanie. Marka Wiper oferuje rozwiązania na miarę XXI wieku. Z ich pomocą można zastąpić tradycyjną kabinę prysznicową, nowocześniejszym i bardziej funkcjonalnym wariantem, a mianowicie typu kabiną walk-in.

Produkty do łazienek, które odznaczają się nieprzeciętną jakością

Marka Wiper, produkuje odpływy liniowe ze stali nierdzewnej. Z całą pewnością można stwierdzić, że materiał ten jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, korozję, skoki temperatur oraz wodę. Kompozyt ten gwarantuje niezawodność oraz satysfakcję z użytkowania. Odpływ liniowy można zaliczyć do produktów spełniających ponadczasowe wymagania. Mianowicie, jest on wygodny w użytkowaniu, funkcjonalny i designerski. Znany i ceniony producent wyróżnia się na rynku certyfikatami jakości, które wystawiane są poprzez niezależne laboratoria. Posiada on także nagrody branżowe, wszystkie te odznaczenia świadczą o wysokiej jakości produktach i akcesoriach łazienkowych.

Garść informacji o odpływach liniowych marki Wiper

Odpływy liniowe marki Wiper posiadają na wyposażeniu rynnę wraz kołnierzem uszczelniającym, ruszt do wklejenia płytki oraz nóżki. Na wyposażeniu znajduje się także syfon, specjalne sitko na włosy a także uziemienie. W obecnej modzie architektonicznej bardzo często wybierane są matowo-czarne odpływy, doskonale współgrają one z obecnymi trendami i są niezwykle praktycznie. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, warto pamiętać o tym, że producent oferuje bardzo funkcjonalne akcesoria, które wyróżniają się na tle konkurencji. Syfon o wydajności 54 litrów na minutę gwarantuje doskonałą przepustowość wody, co stanowi niewątpliwą zaletę.