Jak urządzić małą łazienkę 4m2 w bloku ciekawe projekty

mała łazienka

Zastanawiasz się jak urządzić małą łazienkę 4m2 z prysznicem w bloku zawsze jest wyzwaniem jeżeli chodzi o jej urządzenie, często dodatkowo taka kuchnia jest wąska i ciężko tak to rozplanować żeby wszystko się pomieściło.

Aranżacja małej łazienki z prysznicem i pralką w bloku to spore wyzwanie, przez to że jest mała nie musi to oznaczać że nie da się jej ładnie za aranżować, często takie łazienki wyglądają ciekawej ponieważ trzeba wykazać się sporą kreatywnością w rozmieszczaniu mebli jednocześnie dbając żeby łazienka była jak najbardziej funkcjonalna.

Łazienka 3m2 projekty

Najważniejsze jest żeby rozmieszczając meble łazienkowe nie zajmowały one większości dostępnej przestrzeni i należy zwracać uwagę jak drzwiczki od szafek się otwierają tzn, w która stronę żeby sobie nie utrudnić życia. W tak małej przestrzeni warto wybierać jasne kolory, które to nam optycznie nieco powiększą łazienkę. Dodatkowo obecnie modne są wieloformatowe płytki, które bardzo ładnie się prezentują.

Pralka w małej łazience galeria

Najlepiej unikać zabudowy szafkami wszystkich ścian w łazience, dodatkowo wiele przydatnych rzeczy z których na co dzień korzystamy warto umieścić na ścianach różnego rodzajach haczykach czy też podwieszanych przybornikach. Jeżeli szukasz ciekawych inspiracji jak urządzić małą łazienkę to ta galeria zdjęć powinna cię zainteresować http://medicot.pl/mala-lazienka-w-bloku-zdjecia/

Jak urządzić małą łazienkę 4m2

Warto pomyśleć o umieszczaniu wiszących szafek przez co zyskujemy dużo miejsca na różnego rodzaju przedmioty a jednocześnie dól mamy wolny, dzięki czemu uzyskujemy dodatkową przestrzeń. W małych przestrzeniach bardzo ważne jest także oświetlenie, którym dodatkowo także możemy optycznie zwiększyć przestrzeń, dodatkowo warto zastosować duże lustro, które było by najlepiej w centralnym punkcie łazienki .

Najlepiej także zrezygnować z wanny i wstawić kabinę prysznicową, która zajmuje zdecydowanie mniej miejsca a w uzyskaną dodatkową przestrzeń możemy zamontować pralkę, którą także możemy kupić nieco mniejszą niż standardowy wymiar.