Luksusowe dywany do sypialni

dywan

Dywany ITC Natural Luxury Flooring produkowane są przy użyciu 100% wiskozy, charakterystycznego włókna uzyskanego z celulozy. Jakość dywanów wyprodukowanych przy użyciu niezafałszowanej wiskozy polega na tym, że mają olśniewający połysk i zależą od tego, jak światło uderza w powierzchnię, cień wykładziny wydaje się zmieniać. Dostępna jest pomoc na zamówienie, w której zarówno Elegancja, jak i Esencja mogą być wyjątkowo kolorowe, aby umożliwić wspólne spotkanie z wewnętrznymi planami zacienienia. Elegance od ITC Naturalne luksusowe podłogi to jeden z najlepszych luksusowych dywanów do sypialni. Korzystając z tego, możesz poprawić piękno swojego pokoju, a także jest zdrowszy dla użytkowników. Niektóre z kluczowych cech tego luksusowego dywanu są następujące. Część kolekcji Konesera. Wyprodukowano przy użyciu 100% wiskozy. Gooey jest charakterystycznym materiałem i ma niesamowite zielone certyfikaty. Luksusowe dywany to 3000 gramów / m². Grubość netto tego wiskozowego dywanu wynosi TBcm. Ocena TOG tego luksusowego dywanu wynosi 0,68. Wykonany z podkładem z tkaniny bawełnianej, który zgodnie z zaleceniami stosujemy z innym podkładem. Ekstrawagancja lokalna ocena sprawia, że ​​Elegancja jest odpowiednia dla KAŻDEGO w domu. Termin przewozu tego luksusowego dywanu wiskozowego wynosi 7-10 dni roboczych.

Eco-Loop to element kolekcji Connoisseur od ITC Natural Luxury Flooring. Ręcznie tkany dywan w 100% z polaru, o charakterystycznej strukturze koła. Delikatny w dotyku, a jednocześnie wytrzymały i z oceną Heavy Domestic-Heavy Commercial, jest idealną decyzją, gdy wymaga się zdrowego rozsądku i wartości. Na zamówienie dostępne są pokrycia podłogowe, które można ustawić w dowolnym rozmiarze aż do najbardziej ekstremalnej szerokości 500 cm. Najwyższa ocena tego luksusowego dywanu to 1,74. Materiał tego luksusowego dywanu z pętlą echa jest w 100% naturalny tkany. Dostępność szerokości 4,00 m, 5,00 m.

Dywany Tigra

Luksusowe dywany Tigra są jednymi z najwyższej jakości dywanów oferowanych przez ITC. Materiał tego luksusowego dywanu Tigra jest w 100% sizalem. Masa tego dywanu wynosi ok. 1,95 kg / m2 +/– 7,5%, podczas gdy całkowita waga wynosi ok. 2,65 kg / m2 +/- 7,5%. Szerokość tego luksusowego  dywanu wynosi 400 cm +/- 1%. Podpórka tego luksusowego dywanu Tigra jest lateksowa. Istnieje wiele odmian tego luksusowego dywanu Tigra: 9000 Tweed, 9001 Ivory 9007 Oyster Grey, 9042 Bisquit, 9070 Black. Są to luksusowe dywany dobrej jakości oferowane przez ITC klientom. 

Isal Dywany

Dywany Sizal, zwyczajowo tkane przy użyciu zwykłych pasm, są naturalnym układem powierzchni, który łączy zdrowy rozsądek z prowincjonalnym urokiem. Te charakterystyczne pokrycia podłogowe będą pasować zarówno do konwencjonalnych, jak i współczesnych wnętrz domowych i mają charakterystyczny rozwój włókien, który jest naturalnie dobrze ułożony z tego luksusowego dywanu sizalowego o długich falach w 100% sizalu. Gramatura tego dywanu wynosi ok. 2,35 kg / m2     +/- 7,5%. Z drugiej strony łączna waga tego dywanu wynosi ok. 2,95 kg / m2   +/- 7,5%. Świadkowie tego luksusowego dywanu mają 400 cm +/- 1%. Więc spróbuj wypróbować te bezpieczne i zdrowsze luksusowe dywany oferowane przez ITC. Oszczędzają pieniądze, są zdrowsze i niezawodne. Więc musisz spróbować.