Namaluj obraz po numerach – wybierz gotowy motyw lub wymaluj własne zdjęcie

malowanie po numerach

Szukasz nietypowego zajęcia? Jesteś początkującym artystą lub malarzem z zamiłowania? Chcesz uwiecznić wakacyjne wspomnienia albo zrobić prezent swoim bliskim? Te obrazy pomogą Ci uwolnić drzemiący w Tobie potencjał. Dzięki tym zestawom krok po kroku stworzysz niepowtarzalne, spersonalizowane dzieło na miarę Picassa!

Wymaluj to sam – po numerach!

Malowanie po numerach to hit ostatnich lat. Osoby, które nie mają dużych zdolności artystycznych również znajdą w tym zajęciu przyjemność. Płótno z wybraną grafiką posiada nadrukowany wzór podzielony na elementy oznaczone numerami. Numery mają swoje odpowiedniki w pojemnikach z farbą, dzięki czemu w łatwy sposób odnajdziesz odpowiedni kolor i przydzielone dla niego miejsce. Nie musisz znać profesjonalnych technik malarskich. Dołączona instrukcja pozwoli Ci w łatwy sposób wykonać arcydzieło. Po otwarciu pakietu do malowania będziesz mógł od razu zabrać się do pracy. Zestaw zawiera: płótno malarskie z nadrukiem pól z numerami, farby akrylowe dobrane do obrazu, różne warianty pędzli i przejrzystą instrukcję.  

U nas znajdziesz niemal każdy motyw

Szeroka oferta pomoże Ci odnaleźć wzór, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. W różnych kategoriach posiadamy warianty abstrakcyjne, artystyczne i dekoracyjne. Jeśli jesteś wielbicielem natury będziesz miał okazję namalować po numerach piękne pejzaże. Przeniesiesz się w niesamowite miejsca na świecie, jak np. Wyspy Bora Bora lub w najpiękniejsze zakątki Polski, np. w Tarty lub nad morze. Nie brakuje również wzorów kwiatowych i zwierząt. Jeśli chcesz się poczuć jak “prawdziwy artysta” i lubisz reprodukcje- znajdziesz u nas dzieło np. Claude’a Moneta. Dla kino-maniaków świetnie sprawdzą się obrazy filmowe. Możesz namalować motywy z hitów takich jak “Gwiezdne Wojny”, “Spider Man”, czy “Pulp Fiction”. Osobny dział przygotowaliśmy z myślą o Panach lubiących szybkie auta i motocykle. Obrazy malowane po numerach zostały stworzone również z myślą o dzieciach. Mniej skomplikowane, bajkowe wzory pomogą odnaleźć ukryty talent i uczą cierpliwości. Ponadto możesz wybierać obrazy z kategorii takich jak m.in: “Emocje”, “Gwiazdy”, “Miłość”, “Mapy”, “18+”.

Wybierz i stwórz obraz z własnego zdjęcia

Jeśli marzysz o stworzeniu unikalnego obrazu, który ozdobi Twoją sypialnię lub salon. Możesz też wybrać obraz z kategorii malowanie po numerach własne zdjęcie“. To niepowtarzalna okazja, aby stworzyć sztukę według własnego pomysłu. Przygotujemy obraz na podstawie Twojego zdjęcia, który możesz podarować na różne okazje, np. w ramach prezentu ślubnego lub na urodziny. Puść wodze fantazji. Uwiecznij piękne, wakacyjne chwile, wspomnienia z ważnych momentów, cenne i ulotne momenty. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Obraz namalowany po numerach według Twojego zdjęcia sprawi Ci radość podczas malowania i wzbudzi podziw odbiorców.

Malowanie po numerach to okazja do nauki malowania, a także rozwoju pasji. Spośród szerokiej gamy motywów wybierzesz swój ulubiony, a malowanie po numerach z własnego zdjęcia da Ci możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. 

Jeżeli jesteś zainteresowany malowaniem po numerach, odwiedź stronę wymalujtosam.pl.