Paged – krzesła produkowane w Polsce

krzesła

Marka powstała już w XIX wieku. Do dzisiaj zachwyca trwałością i wspaniałym designem. Producent mebli pochodzi z Niemiec, a dokładniej z Nadrenii. Jego znakiem firmowym jest projektant i stolarz Michale Thonet. Odkrył on innowacyjny sposób wycinania drewna, aby uzyskało ono określony. Właśnie przy wykorzystaniu tej metody powstały stołyfotele marki Paged. Są to typowe meble gięte. Produkuje się je w Polsce z dwóch miejscowościach. Pierwsza z nich to Jasienica, a druga to Sędziszów Małopolski.

Stoły i krzesła marki Paged

Poszukujesz nowych mebli do domu? Chciałbyś coś zmienić w swoim domu, ale nie jesteś pewny od czego zacząć? Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty pochodzących od firmy Paged. Produkowane przez nią meble do biuracharakteryzują sięwyjątkową trwałością i niepowtarzalnym wzornictwem.

Ciekawe stoły i krzesła

Historia marki

Firma powstała już w XIX wieku. Do dzisiaj zachwyca wytrzymałością i wspaniałym designem. Ten polski producent krzeseł pochodzi z Niemiec, a dokładniej z Nadrenii. Jego znakiem firmowym jest projektant i stolarz Michale Thonet. wymyślił on innowacyjny sposób wycinania drewna, aby uzyskało ono określony. Właśnie przy wykorzystaniu tej metody powstały biurka krzesła marki Paged. Są to typowe meble gięte. Produkuje się je w Polsce z dwóch miejscowościach. Pierwsza z nich to Jasienica, a druga to Sędziszów Małopolski.

Oferta skierowana dla każdego

Gdzie sprawdzą się wyśmienicie krzesła marki Paged?

Krzesło jest takim meblem, który przyda się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dlatego warto jest poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednich dla siebie modeli. Jeżeli jest na etapie szukania miejsc do siedzenia w salonie lub w jadalni, to sprawdź naszą najnowszą ofertę.

Jeżeli masz jadalnię w stylu vintage lub skandynawskim, to doskonale sprawdzą się w niej polskie krzesła drewniane. Mają one bardzo charakterystyczny i niezapomniany styl. Nie zabrakło w nich również giętych elementów. Do bardziej nowoczesnego wnętrza o wiele bardziej będą pasowały siedziska zrobione z jednego wygiętego elementu.

Natomiast miejsca do siedzenia z obiciem to świetny wybór do jadalni w stylu glamour. Jest nowocześnie, ale jednocześnie luksusowo.

Nie zapomnij o stole!

Ponadczasowe stoły marki PagedStoły to kolejna kategoria, na którą powinieneś zwrócić wyjątkową uwagę. Do dużego biura możemy Ci zarekomendować stół do spotkań biznesowych. Jego blat ma wyjątkowo dużą powerzchnię. Z powodzeniem zmieszczą się przy nim wszyscy zaproszeni kontrahenci.

Natomiast, gdy chcesz trochę odświeżyć Twoje codzienne miejsce do pracy, to polecamy Ci biurka marki Paged. Te stoły do pracy mogą mieć regulowane blaty, dostawki lub kompaktowe rozmiary. To wszystko specjalnie dla Twojego komfortu przy pracy.

Dodaj komentarz