Projekt instagramowego salonu w 3 krokach

Projekt salonu

Stworzenie projektu salonu, który doskonale prezentować się będzie na Instagramie to prawdziwe wyzwanie nawet dla wielu profesjonalistów. Dekoracyjny charakter wnętrza, które w przypadku salonów beauty odgrywa niebagatelną rolę w wizerunku marki, jest niezwykle istotny, dlatego stworzenie projektu instagramowego salonu wymaga nie tylko kompetencji, ale również zmysłu artystycznego i finezji. Sprawdź, jak taki projekt powstaje!

Od czego zacząć projektowanie salonu na Instagram?

Najważniejszą częścią każdego projektu jest dokładne poznanie Twoich oczekiwań i poczucia estetyki – istotnymi dla biura projektowego są informacje na temat preferencji kolorystycznych, ale również te, które dotyczą przestrzeni i wnętrza, które należy zaprojektować. Projekt instagramowego salonu obejmuje bowiem nie tylko wybór odpowiedniej kolorystyki ścian i dopasowanej do ich odcienia posadzki, ale również wszelkich elementów dekoracyjnych, które sprawią, że wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju. Podczas realizacji projektu należy uwzględnić dopasowanie punktów oświetleniowych do potrzeb określonych części projektowanej przestrzeni, a także dodatki dekoracyjne pod postacią akcentów nawiązujących i odzwierciedlających wizję marki.

Salon na Instagram – realizacja projektu krok po kroku

Pierwszym krokiem w kierunku dobrze wykonanego projektu instagramowego salonu jest poznanie koncepcji marki. To ona jest punktem wyjścia do stworzenia spójnego z identyfikacją wizualną firmy wystroju. Kolejnym elementem, którego nie może zabraknąć podczas projektowania salonu na Instagram, jest znalezienie profesjonalistów, takich, jak na przykład pani Marzena Miszczyk z biura projektowego Minterior, posiadających wiedzę i doświadczenie w projektowaniu tego typu wnętrz. To właśnie oni, dzięki pasji i znajomości trendów królujących w mediach społecznościowych, zapewnić mogą projekt instagramowego salonu, który odpowie na potrzeby Twojej marki i skłoni klientów do częstych odwiedzin. Ostatnim krokiem w stronę wykonania zapierającego dech w piersiach projektu instagramowego salonu jest wykonanie telefonu lub skontaktowanie się mailowo – zapewnij sobie sukces dzięki współpracy z profesjonalistami Minterior!